photo-gallery - en to nl translation catalogue (927 entries)

en:  Selected pricelist item longest dimension greater than some original images dimensions.
nl: De langste zijde van dit object in de prijslijst is groter dan die van het originele object.

en:  item(s)
nl: artikel(en)

en: A term with the name provided already exists.
nl: Een term met de opgegeven naam bestaat reeds.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Albums/Galleries
nl: Albums/Galerijen toevoegen

en: Add Galleries/Images
nl: Voeg Galerijen / afbeeldingen toe

en: Add Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add Images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Add Music
nl: Voeg muziek toe

en: Add New Page
nl: Toevoegen Nieuwe pagina

en: Add New Photo Gallery page.
nl: Voeg een nieuwe Photo Gallery pagina toe.

en: Add Page
nl: Pagina toevoegen

en: Add Preview Image
nl: Voeg Voorbeeldweergave toe

en: Add Selected images to gallery
nl: Voeg geselecteerde afbeeldingen aan galerij toe

en: Add Tag
nl: Tag toevoegen

en: Add a Gallery
nl: Voeg een galerij toe.

en: Add album/gallery
nl: Album / galerie

en: Add images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Add new
nl: Voeg nieuwe toe

en: Add new media, keep old ones published.
nl: Voeg nieuwe media toe, behoud de oude.

en: Add new media, unpublish old ones.
nl: Voeg nieuwe media toe, verwijder oude.

en: Add placeholder to search:
nl: Voeg invulveld voor zoekoptie toe:

en: Add pricelist
nl: Voeg prijslijst toe

en: Add selected images to gallery
nl: Voeg geselecteerde afbeeldingen toe aan galerij

en: Add tag
nl: Voeg label toe

en: Add to cart
nl: Voeg toe aan winkelwagen

en: Add to gallery
nl: Voeg toe aan galerij

en: Advanced  plugin to create unlimited galleries and albums with all modern gallery view options.
nl: Geavanceerde plugin om een onbeperkt aantal galerijen en albums te maken met alle moderne weergave-opties.

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Advertisement Position:
nl: Positie advertentie:

en: Advertisement Type:
nl: Advertentietype:

en: Advertisement color:
nl: Kleur advertentie:

en: Advertisement dimensions:
nl: Afmetingen advertentie:

en: Advertisement font size:
nl: Lettergrootte advertentie :

en: Advertisement font style:
nl: Lettertype advertentie:

en: Advertisement link:
nl: Advertentie link:

en: Advertisement opacity:
nl: Transparantie advertentie:

en: Advertisement opacity:
nl: Mate doorzichtigheid advertentie:

en: Advertisement position:
nl: Positie advertentie:

en: Advertisement text:
nl: Tekst advertentie:

en: Advertisement type:
nl: Advertentietype:

en: Advertisement url:
nl: Url advertentie:

en: Album Thumbnail dimensions:
nl: Afmetingen miniatuur album:

en: Album Thumbnail width:
nl: Breedte miniatuur album:

en: Album is empty.
nl: Album is leeg.

en: Album options
nl: Albumopties

en: Album role:
nl: Albumrol:

en: Album row height:
nl: Rijhoogte album:

en: Album thumbnail dimensions:
nl: Afmetingen miniatuur album:

en: Album title:
nl: Titel album:

en: Album view type:
nl: Type weergave album:

en: Albums And Galleries:
nl: Albums en galeriijen

en: Albums per load:
nl: Albums per lading:

en: Albums per page:
nl: Albums per pagina:

en: Albums/Galleries
nl: Albums/Galerijen

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: Alt/Title
nl: Alt /Titel

en: Always
nl: Altijd

en: Always show
nl: Altijd tonen

en: Angle
nl: Hoek

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure you want to permanently remove selected items?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde items permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset access token, after resetting it you will need to log in with Instagram again for using plugin
nl: Weet je zeker dat je de toegangscode wil resetten? Na het resetten zul je de opnieuw moeten inloggen via Instagram om de plugin te gebruiken.

en: Arrow
nl: Pijl

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Author
nl: Auteur

en: Author:
nl: Auteur:

en: Back
nl: Terug

en: Back font color:
nl: Letterkleur Back

en: Back font family:
nl: Fontfamilie Back:

en: Back font size:
nl: Terug lettergrootte:

en: Back font weight:
nl: Gewicht lettertype Back:

en: Back padding:
nl: Binnenmarge:

en: Background Color:
nl: Kleur achtergrond:

en: Background color:
nl: Achtergrond kleur:

en: Background transparency:
nl: Achtergrond transparantie:

en: Bell
nl: Bel

en: Blind Horizontal
nl: Lamel horizontaal

en: Blind Vertical
nl: Lamel verticaal

en: Block Scale
nl: In blokjes opknippen

en: Blog Style
nl: Blogstijl

en: Bold
nl: Vet

en: Border color:
nl: Randkleur:

en: Border radius:
nl: Straal rand:

en: Border style:
nl: Randstijl:

en: Border width:
nl: Randdikte:

en: Bottom
nl: Onderzijde

en: Box shadow:
nl: Schaduw box:

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Browse photos or drag and drop to upload.
nl: Blader door foto's of sleep en laat de afbeelding vallen om te uploaden.

en: Bulk Embed
nl: Bulk insluiten

en: Bulk embed from:
nl: Bulk insluitingen uit:

en: Button background color:
nl: Achtergrondkleur knop:

en: Button background transparency:
nl: Transparantie achtergrond knop:

en: Button text:
nl: Tekst knop:

en: Button transition:
nl: Overgang knop:

en: Buttons and title background color:
nl: Achtergrondkleur knoppen en titel:

en: Buttons and title background transparency:
nl: Transparantie achtergrond knoppen en titel

en: Buttons and title border color:
nl: Randkleur knoppen en titel

en: Buttons and title border radius:
nl: Straal rand knoppen en titel:

en: Buttons and title border style:
nl: Randstijl knoppen en titel:

en: Buttons and title border width:
nl: Randdikte knoppen en titel:

en: Buttons and title margin:
nl: Buitenmarge knoppen en titel:

en: Buttons color:
nl: Kleur knoppen:

en: Buttons hover color:
nl: Hover-kleur knoppen:

en: Buttons or title alignment:
nl: Uitlijning knoppen of titel:

en: Buttons size:
nl: Grootte knoppen:

en: Buttons transparency:
nl: Transparantie knoppen:

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cancel your rating.
nl: Annuleer je beoordeling.

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Carousel dimensions:
nl: Afmetingen carrousel:

en: Carousel image ratio:
nl: Beeldverhouding carrousel:

en: Carousel margin:
nl: Buitenmarge carroussel:

en: Center
nl: Centrum

en: Changes made in this table should be saved.
nl: Wijzigingen in deze tabel moet worden opgeslagen.

en: Changes must be saved.
nl: Wijzigingen moeten worden opgeslagen.

en: Check out User Guide
nl: Zie de gebruikershandleiding

en: Choose
nl: Kies

en: Choose View
nl: Kies beeld

en: Choose a user type who can add/edit galleries, images, albums and tags.
nl: Kies een gebruikerstype die galerijen, foto's, albums en tags mag toevoegen en bewerken.

en: Choose file
nl: Kies bestand

en: Choosing Galleries/Albums
nl: Het kiezen van galerijen / albums

en: Circle
nl: Cirkel

en: Click Here
nl: Klik hier

en: Click on Photo Gallery shortcode generator icon.
nl: Klik op het Photo Gallery shortcode generator icoon.

en: Click to Start Tour
nl: Klik om de rondleiding te starten.

en: Close
nl: Sluit

en: Close button background color:
nl: Sluitknop achtergrondkleur:

en: Close button border color:
nl: Sluitknop border kleur:

en: Close button border radius:
nl: Sluitknop grens radius:

en: Close button border style:
nl: Sluitknop grens stijl:

en: Close button border width:
nl: Sluitknop border breedte:

en: Close button box shadow:
nl: Sluitknop doos schaduw:

en: Close button color:
nl: Kleur sluitknop:

en: Close button height:
nl: Hoogte sluitknop:

en: Close button right:
nl: Sluitknop rechts:

en: Close button size:
nl: Grootte sluitknop:

en: Close button top:
nl: Bovenzijde sluitknop:

en: Close button transparency:
nl: Transparantie sluitknop:

en: Close button width:
nl: Breedte sluitknop:

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment button background color:
nl: Achtergrondkleur reactieknop:

en: Comment button border color:
nl: Randkleur reactieknop:

en: Comment button border style:
nl: Randstijl reactieknop:

en: Comment button border width:
nl: Randdikte reactieknop:

en: Comment button padding:
nl: Binnenmarge reactieknop:

en: Comment input background color:
nl: Achtergrondkleur input-gedeelte:

en: Comment input border color:
nl: Randkleur inputgedeelte:

en: Comment input border radius:
nl: Straal rand binnenmarge:

en: Comment input border width:
nl: Randdikte inputgedeelte:

en: Comment input padding:
nl: Binnenmarge inputgedeelte:

en: Comment separator color:
nl: Kleur scheidingsteken reactie:

en: Comment separator style:
nl: Stijl scheidingsteken reactie:

en: Comment separator width:
nl: Breedte scheidingsteken reactie:

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Comments Width:
nl: Breedte reacties:

en: Comments author font size:
nl: Lettergrootte reactie auteur:

en: Comments background color:
nl: Achtergrondkleur reacties:

en: Comments body font size:
nl: Grootte font reacties:

en: Comments date font size:
nl: Lettergrootte datum reactie:

en: Comments font color:
nl: Fontkleur reacties:

en: Comments font family:
nl: Fontfamilie reacties:

en: Comments font size:
nl: Lettergrootte reacties:

en: Comments position:
nl: Positie reacties:

en: Container fit:
nl: Passend in container:

en: Container opacity:
nl: Transparantie container:

en: Content
nl: Inhoud

en: Control buttons alignment:
nl: Uitlijning bedieningsknoppen:

en: Control buttons background color:
nl: Achtergrondkleur bedieningsknoppen:

en: Control buttons color:
nl: Kleur bedieningsknoppen:

en: Control buttons container background transparency:
nl: Transparantie achtergrond bedieningspaneel:

en: Control buttons container border radius:
nl: Straal rand bedieningspaneel;

en: Control buttons height:
nl: Hoogte bedieningsknoppen:

en: Control buttons margin (left):
nl: Bedieningsknoppen marge (links):

en: Control buttons margin (top):
nl: Bedieningsknoppen marge (boven):

en: Control buttons position:
nl: Positie bedieningsknoppen:

en: Control buttons transparency:
nl: Transparantie bedieningsknoppen:

en: Copy
nl: Kopieer

en: Count
nl: Tellen

en: Count of images to preload (0 for all).
nl: Telling van de afbeeldingen om preload (0 voor alles).

en: Count of images:
nl: Telling van afbeeldingen:

en: Count:
nl: Aantal:

en: Create an account
nl: Maak een account

en: Create new gallery
nl: Maak een nieuwe galerie

en: Create new theme
nl: Maak nieuw thema

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Cube Horizontal
nl: Kubus horizontaal

en: Cube Vertical
nl: Kubus verticaal

en: Current version %s
nl: Huidige versie %s

en: Cut
nl: Verwijder

en: Dashed
nl: Binnen

en: Database Tables
nl: Database Tabellen

en: Date
nl: Datum

en: Deactivating Photo Gallery plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
nl: Het deactiveren van Photo Gallery heeft geen gevolgen voor je gegevens. Om deze plugin volledig te verwijderen, kun je deze hier de-installeren.

en: Default
nl: Standaard

en: Define lightbox settings (except slideshow and carousel views with their own sets of features).
nl: Definieer de lightbox-instellingen (behalve slideshow- en carrouselweergave met hun eigen sets van functies).

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Comment
nl: Verwijder reactie

en: Delete the folder containing uploaded images.
nl: Verwijder de map met geüploade afbeeldingen.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Omschrijving

en: Description Position:
nl: Positie beschrijving:

en: Description background color:
nl: Achtergrondkleur beschrijving:

en: Description border color:
nl: Randkleur beschrijving:

en: Description border radius:
nl: Straal rand beschrijving:

en: Description border style:
nl: Randstijl beschrijving:

en: Description border width:
nl: Randdikte beschrijving:

en: Description color:
nl: Kleur beschrijving:

en: Description font color:
nl: Beschrijving font color:

en: Description font family:
nl: Beschrijving lettertype:

en: Description font size:
nl: Beschrijving lettergrootte:

en: Description font weight:
nl: Gewicht lettertype Beschrijving:

en: Description margin:
nl: Buitenmarge beschrijving:

en: Description more color:
nl: Beschrijving meer kleur:

en: Description more size:
nl: Beschrijving meer grootte:

en: Description padding:
nl: Binnenmarge beschrijving:

en: Description position:
nl: Omschrijving positie:

en: Description transparency:
nl: Transparantie beschrijving:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Disable image right click possibility.
nl: Rechtsklikken uitschakelen.

en: Disable this option only if it conflicts with your theme.
nl: Schakel deze optie alleen uit als het conflicteert met uw thema.

en: Display
nl: Beeldscherm

en: Display hit counter:
nl: Toon hitcounter:

en: Display image information based on the lightbox dimensions.
nl: Baseer weergave-info op basis van afmetingen viewer.

en: Display image title based on the slideshow dimensions.
nl: Beeldweergave titel op basis van de afmetingen van diavoorstelling.

en: Display info by default:
nl: Toon info standaard:

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Do you really want to uninstall Photo Gallery?
nl: Wil je echt Photo Gallery verwijderen?

en: Do you want to delete selected items?
nl: Wilt u de geselecteerde items verwijderen?

en: Do you want to reset the image?
nl: Wilt u de afbeelding resetten?

en: Do you want to reset to default?
nl: Wil je resetten naar de standaardwaarden?

en: Do you want to save items?
nl: Wil je de objecten opslaan?

en: Don't show
nl: Niet tonen

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Double
nl: Dubbele

en: Download original image
nl: Download originele afbeelding

en: Drag files here or click the button below
nl: Sleep bestanden hier of klik op de knop hier onder

en: E.g. Rotate: 10deg, Scale: 1.5, Skew: 10deg.
nl: Bijv. Roteren: 10deg, Schaal: 1.5, Skew: 10deg.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit gallery
nl: Galerij bewerken

en: Edit options
nl: Opties bewerken

en: Edit theme
nl: Thema bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Embed Media
nl: Sluit media in

en: Enable AddThis:
nl: Toon 'Voeg dit toe':

en: Enable Advertisement previously created in Options section.
nl: Enable Advertentie eerder gemaakt in de sectie Opties.

en: Enable Autoplay:
nl: Inschakelen Automatisch afspelen:

en: Enable Captcha for comments:
nl: Activeer Captcha voor reacties:

en: Enable Email for comments:
nl: Activeer E-mail voor reacties:

en: Enable Facebook button:
nl: Toon Facebook-knop:

en: Enable Facebook share button for images
nl: Toon Facebook deel-knop bij afbeeldingen

en: Enable Google+ button:
nl: Toon Google+ knop:

en: Enable Google+ share button for images
nl: Toon Google+ deel-knop bij afbeeldingen

en: Enable Image Description:
nl: Toon omschrijving afbeelding:

en: Enable Image Title:
nl: Toon titel afbeelding:

en: Enable Pinterest button:
nl: Toon Pinterest knop:

en: Enable Pinterest share button for images
nl: Toon Pinterest deel-knop bij afbeeldingen

en: Enable Shuffle:
nl: Schakel "schudden" in:

en: Enable Slideshow Music:
nl: Muziek bij diashow:

en: Enable Tumblr button:
nl: Toon Tumblr knop:

en: Enable Tumblr share button for images
nl: Toon Tumblr deel-knop bij afbeeldingen

en: Enable Twitter button:
nl: Toon Twitter-knop:

en: Enable Twitter share button for images
nl: Toon Twitter deel-knop bij afbeeldingen

en: Enable album description:
nl: Toon beschrijving album:

en: Enable autoplay:
nl: Toon autoplay:

en: Enable comments for images
nl: Toon reacties bij afbeeldingen

en: Enable comments moderation:
nl: Activeer modereren van reacties:

en: Enable comments:
nl: Toon reacties:

en: Enable control buttons in lightbox
nl: Toon bedieningsknoppen in viewer

en: Enable control buttons:
nl: Toon bedieningsknoppen:

en: Enable creating Instagram galleries.
nl: Maak het creëren van Instagram galerijen mogelijk.

en: Enable download button:
nl: Activeer download knop:

en: Enable extended album description:
nl: Toon uitgebreide album beschrijving:

en: Enable filmstrip in lightbox:
nl: Inschakelen filmstrip in viewer:

en: Enable filmstrip view for images
nl: Inschakelen filmstripweergave voor afbeeldingen

en: Enable filmstrip:
nl: Inschakelen filmstrip:

en: Enable full width feature for the lightbox.
nl: Volle breedte voor de viewer.

en: Enable fullscreen view for images
nl: Volledig-scherm-weergave voor afbeeldingen

en: Enable fullscreen:
nl: Volledig scherm:

en: Enable href attribute:
nl: Maak 'href attribuut' mogelijk:

en: Enable image description for Image Browser view:
nl: Inschakelen afbeeldingsbeschrijving voor Image Browser weergave:

en: Enable image description:
nl: Toon afbeelding description:

en: Enable image pagination:
nl: Toon paginering afbeeldingen:

en: Enable image title for Blog Style view:
nl: Inschakelen afbeeldingstitel voor Blog Stijl weergave:

en: Enable image title for Image Browser view:
nl: Inschakelen afbeeldingstitel voor Image Browser weergave:

en: Enable image title:
nl: Toon titel afbeelding:

en: Enable import from Media Library in file manager.
nl: Maak import van mediabibliotheek in bestandsbeheer mogelijk.

en: Enable info:
nl: Toon info:

en: Enable loop:
nl: Activeer lus:

en: Enable original image display button:
nl: Activeer originele beeldweergave knop:

en: Enable pagination for Blog Style view:
nl: Inschakelen paginering voor Blog Stijl-weergave:

en: Enable pagination:
nl: Maak paginering mogelijk:

en: Enable rating for images
nl: Toon waardering voor afbeeldingen

en: Enable rating:
nl: Toon waardering:

en: Enable shuffle:
nl: Schakel "schudden" in:

en: Enable slideshow Music:
nl: Maak muziek mogelijk bij de diashow:

en: Enable slideshow filmstrip view
nl: Toon diashow filmstrip view

en: Enable slideshow filmstrip:
nl: Toon diashow filmstrip:

en: Enable title, description for images
nl: Toon titel en omschrijving bij afbeeldingen

en: Enabling this option the meta description of the image will be automatically filled in image description field.
nl: Het inschakelen van deze optie zorgt dat de omschrijving van de afbeelding automatisch wordt ingevuld in het 'afbeelding description' veld.

en: Enter YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook, Flickr or Dailymotion URL here.
nl: Voer YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook, Flickr of Dailymotion URL hier in.

en: Enter a URL to open when the advertisement banner is clicked.
nl: Voer een URL in die geopend wordt als op de advertentiebanner wordt geklikt.

en: Enter absolute audio file url or add file from Options page.
nl: Voer de url van het audiobestand in of voeg bestand toe vanaf pagina Opties.

en: Enter absolute image file url or add file from Options page.
nl: Voer url beeldbestand in of voeg bestand in vanaf pagina Opties.

en: Enter absolute image file url or add file from Options page. (.jpg,.jpeg,.png,.gif formats are supported)
nl: Voer de volledige url van de afbeelding in, of voeg een bestand in uit de Optiepagina (alleen .jpg, .jpeg, .png, .gif).

en: Enter absolute url
nl: Voer absolute url in

en: Enter directory name
nl: Voer mapnaam in

en: Enter new name
nl: Voer nieuwe naam in

en: Enter size of watermark in percents according to image.
nl: Grootte van watermerk in procenten in relatie tot de afbeelding.

en: Error
nl: Fout

en: Error. Incorrect Verification Code.
nl: Fout. Onjuiste Verificatie Code.

en: Error. Please install plugin again.
nl: Fout. Installeer de plugin opnieuw.

en: Error: cannot get response from the server.
nl: Fout: geen reactie van de server.

en: Error: something wrong happened at the server.
nl: Fout: iets fout gebeurd bij de server.

en: Extended Album
nl: Uitgebreid Album

en: Extended album height:
nl: Uitgebreid album hoogte:

en: Facebook album url:
nl: Url Facebookalbum:

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fan
nl: Ventilator

en: Featured Plugins
nl: Aanbevolen Plugins

en: Featured Themes
nl: Thema's

en: File loading failed
nl: Laden van het bestand is mislukt

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filmstrip active border color:
nl: Randkleur actieve filmpstrip

en: Filmstrip active border width:
nl: Randbreedte actieve filmpstrip:

en: Filmstrip border color:
nl: Randkleur filmstrip:

en: Filmstrip border radius:
nl: Straal rand filmpstrip:

en: Filmstrip border style:
nl: Stijl rand filmstrip:

en: Filmstrip border width:
nl: Breedte rand filmstrip:

en: Filmstrip deactive transparency:
nl: Transparantie niet-actieve filmpstrip:

en: Filmstrip height:
nl: Hoogte filmstrip:

en: Filmstrip margin:
nl: Buitenmarge filmstrip:

en: Filmstrip position:
nl: Positie filmstrip:

en: Filmstrip right, left button background color:
nl: Achtergrondkleur linkerknop van filmstrip rechts:

en: Filmstrip right, left buttons background color:
nl: Achtergrondkleur rechts/links-knoppen filmstrip:

en: Filmstrip right, left buttons color:
nl: Kleur rechts/links-knoppen filmstrip:

en: Filmstrip right, left buttons size:
nl: Grootte rechts/links-knoppen filmstrip:

en: Filmstrip size:
nl: Grootte filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail active border color:
nl: Randkleur actieve miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail active border width:
nl: Randdikte van actieve miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail border color:
nl: Randkleur miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail border radius:
nl: Straal rand miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail border style:
nl: Randstijl miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail border width:
nl: Randdikte miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail deactive transparency:
nl: Transparantie inactieve miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip thumbnail margin:
nl: Buitenmarge miniatuur filmstrip:

en: Filmstrip/Slider bullet position:
nl: Filmstrip / Dia-bullet-positie:

en: First
nl: Eerste

en: Fixed width:
nl: Vaste breedte:

en: Flag
nl: Vlag

en: Font color:
nl: Fontkleur:

en: Font family:
nl: Fontfamilie:

en: Font size:
nl: Lettergrootte:

en: Font weight:
nl: Gewicht lettertype:

en: Frontend thumbnail dimensions:
nl: Frontend miniatuur afmetingen:

en: Full background color:
nl: Volledige achtergrondkleur:

en: Full background transparency:
nl: Volledige achtergrondtransparantie:

en: Full border color:
nl: Kleur volledige rand:

en: Full border radius:
nl: Volledige straal rand:

en: Full border style:
nl: Stijl volledige rand:

en: Full border width:
nl: Volle breedte van de rand:

en: Full padding:
nl: Volledige binnenmarge:

en: Full width info:
nl: Volle breedte info:

en: Full width lightbox:
nl: Volle breedte viewer:

en: Full width title:
nl: Volle breedte titel:

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Fullscreen close button color:
nl: Kleur sluitknop volledig scherm:

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery autoupdate option:
nl: Gallery autoupdate optie:

en: Gallery autoupdate option:
nl: Galerij autoupdate optie:

en: Gallery content type:
nl: Galerij inhoudstype:

en: Gallery is empty.
nl: Galerij is leeg.

en: Gallery role:
nl: Galerijrol:

en: Gallery:
nl: Galerij:

en: Generate
nl: Genereer

en: Generate Shortcode
nl: Genereren Shortcode

en: Generated thumbnail dimensions:
nl: Aangemaakte miniatuur afmetingen:

en: Get Some Help
nl: Hier kun je hulp krijgen

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: Grayscale
nl: Grijstinten

en: Groove
nl: Groef

en: Heart
nl: Hart

en: Help
nl: Hulp

en: Hey! How's It Going?
nl: Hey! Hoe gaat het?

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Comments
nl: Verbergen Reacties

en: Hide Ecommerce
nl: Verberg E-commerce

en: Hide info
nl: Verberg info

en: Hide order column
nl: Verberg de kolom 'Volgorde'

en: Hide rating
nl: Verberg waardering

en: Hit counter alignment:
nl: Uitlijning hit-teller:

en: Hit counter background color:
nl: Achtergrondkleur hit-teller:

en: Hit counter background transparency:
nl: Transparantie achtergrond hit-teller:

en: Hit counter border color:
nl: Randkleur hit-teller:

en: Hit counter border radius:
nl: Straal rand hit-teller:

en: Hit counter border style:
nl: Randstijl hit-teller:

en: Hit counter border width:
nl: Randdikte hit-teller:

en: Hit counter font color:
nl: Fontkleur hit-teller:

en: Hit counter font family:
nl: Lettertype hit-teller:

en: Hit counter font size:
nl: Lettergrootte hit-teller:

en: Hit counter font weight:
nl: Weergave font hit-teller:

en: Hit counter margin:
nl: Buitenmarge hit-teller:

en: Hit counter padding:
nl: Binnenmarge hit-teller:

en: Hit counter position:
nl: Positie hit-teller:

en: Hit on images you want to add to existing gallery or press Select All button for adding all images.
nl: Klik op de afbeeldingen die u wilt toevoegen aan een bestaande galerie of druk op de knop 'Alles selecteren' voor het toevoegen van alle afbeeldingen.

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hover effect value:
nl: Waarde hover-effect:

en: Hover effect:
nl: Hover-effect:

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een review geschreven.

en: If you disable description only the title of the album will be displayed.
nl: Als u de beschrijving uitschakelt, zal alleen de titel van het album worden getoond.

en: If you want to display all albums you should leave it blank or insert 0.
nl: Als u alle albums wilt weergeven, moet u het leeg laten of een 0 plaatsen.

en: If you want to display all images you should leave it blank or insert 0.
nl: Als u alle afbeeldingen wilt weergeven, moet u het leeg laten of een 0 plaatsen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Browser
nl: Browser voor afbeeldingen

en: Image Maximum Dimensions:
nl: Maximale afmetingen afbeelding:

en: Image Thumbnail dimensions:
nl: Afmetingen miniatuur:

en: Image border color:
nl: Randkleur afbeelding

en: Image border style:
nl: Randstijl afbeelding:

en: Image border width:
nl: Randdikte afbeelding:

en: Image description position on slideshow
nl: Positie beschrijving afbeelding op diashow

en: Image dimensions:
nl: Afmetingen afbeelding:

en: Image options
nl: Afbeeldingsopties

en: Image role:
nl: Afbeeldingrol:

en: Image thumbnail dimensions:
nl: Afmetingen miniaturen:

en: Image thumbnail height:
nl: Hoogte miniatuur:

en: Image thumbnail width:
nl: Breedte miniatuur:

en: Image thumbnail width:
nl: Breedte miniatuur:

en: Image title position on slideshow
nl: Positie titel afbeelding op diashow

en: Image title:
nl: Titel afbeelding:

en: Image width for Blog Style view:
nl: Afbeelding breedte voor Blog Stijl bekijken:

en: Image width for Image Browser view:
nl: Breedte afbeelding voor de Browser weergave:

en: Image width:
nl: Breedte afbeelding:

en: Images count
nl: Afbeeldingen tellen

en: Images directory:
nl: Map voor Afbeeldingen:

en: Images limit:
nl: Limiet aantal afbeeldingen:

en: Images limit:
nl: Limiet aantal afbeeldingen:

en: Images per load:
nl: Afbeeldingen per lading:

en: Images per page in Blog Style view:
nl: Afbeeldingen per pagina in Blog Stijl-weergave:

en: Images per page:
nl: Afbeeldingen per pagina:

en: Import
nl: Importeer

en: Import from Media Library:
nl: Importeren vanuit mediabibliotheek:

en: Import selected images
nl: Importeer geselecteerde afbeeldingen

en: Info alignment:
nl: Uitlijning infoblok:

en: Info background color:
nl: Achtergrondkleur infoblok:

en: Info background transparency:
nl: Transparantie achtergrond infoblok:

en: Info border color:
nl: Randkleur infoblok:

en: Info border radius:
nl: Straal rand infoblok:

en: Info border style:
nl: Randstijl infoblok:

en: Info border width:
nl: Randdikte infoblok:

en: Info margin:
nl: Buitenmarges infoblok:

en: Info padding:
nl: Binnenmarges infoblok:

en: Info position:
nl: Positie infoblok:

en: Input an existing directory inside the Wordpress directory to store uploaded images.<br />Old directory content will be moved to the new one.
nl: Zet een bestaande map in de WordPress-directory om geüploade afbeeldingen op te slaan. <br /> De inhoud van de oude map zal naar de nieuwe worden verplaatst.

en: Insert Shortcode
nl: Voeg de shortcode in.

en: Inset
nl: Inzet

en: Instagram embed type:
nl: Instagram soort insluiting:

en: Instagram only
nl: Alleen Instagram

en: Instagram recent post number must be between 1 and 33.
nl: Instagram recente post nummer moet tussen 1 en 33.

en: Instagram username:
nl: Instagram gebruikersnaam:

en: Interval between two images.
nl: Interval tussen twee afbeeldingen.

en: Introduction tour:
nl: Introductie tour.

en: Item Succesfully Deleted.
nl: Object met succes verwijderd.

en: Item Succesfully Published.
nl: Item succesvol gepubliceerd.

en: Item Succesfully Recovered.
nl: Herstel geslaagd.

en: Item Succesfully Saved.
nl: Opslaan geslaagd.

en: Item Succesfully Unpublished.
nl: Publicatie ongedaan gemaakt.

en: Items Succesfully Deleted.
nl: Objecten met succes verwijderd.

en: Items Succesfully Published.
nl: Publicatie geslaagd.

en: Items Succesfully Reset.
nl: Reset geslaagd.

en: Items Succesfully Saved.
nl: Objecten succesvol opgeslagen.

en: Items Succesfully Unpublished.
nl: Publicatie ongedaan gemaakt.

en: Items Succesfully resized.
nl: Verkleinen geslaagd.

en: Kaleidoscope
nl: Caleidoscoop

en: Keep aspect ratio
nl: Behoud de beeldverhoudingen

en: Last
nl: Laatste

en: Leave A Review?
nl: Een review plaatsen?

en: Left
nl: Links

en: Lightbox
nl: Viewer

en: Lightbox autoplay:
nl: Autoplay viewer:

en: Lightbox background color:
nl: Achtergrondkleur Lightbox:

en: Lightbox background transparency:
nl: Transparantie achtergrond Lightbox

en: Lightbox dimensions:
nl: Afmetingen viewer:

en: Lightbox effect:
nl: Viewereffect:

en: Lightbox slideshow effect.
nl: Diashow-effect viewer.

en: Lighter
nl: Aansteker

en: Ligthbox settings
nl: Lightbox instellingen

en: Load More
nl: Meer laden

en: Load More...
nl: Meer laden...

en: Load more
nl: Meer laden

en: Log into Facebook with your app
nl: Log in op Facebook met uw app

en: Logout of your app
nl: Log uit

en: Make a directory
nl: Maak een directory/map

en: Manual
nl: Handboek

en: Margin:
nl: Marge:

en: Masonry
nl: Metselwerk

en: Masonry Album
nl: Metselwerk Album

en: Masonry:
nl: Metselwerk:

en: Max. number of album columns:
nl: Max. aantal kolommen album:

en: Max. number of carousel images:
nl: Max. aantal carrouselbeelden:

en: Max. number of image columns:
nl: Max. aantal afbeeldingskolommen:

en: Max. number of image columns:
nl: Max. aantal afbeeldingskolommen:

en: Max. number of images:
nl: Max. aantal afbeeldingen:

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Maximum value for album thumbnail width.
nl: Maximale waarde voor album thumbnail breedte.

en: Maximum value for image width.
nl: Maximale waarde voor breedte afbeelding.

en: Maximum value for thumbnail width.
nl: Maximale waarde voor breedte miniatuur.

en: Maximum values for album thumb width and height.
nl: Maximale waarden voor miniatuur album, breedte en hoogte.

en: Maximum values for carousel width and height.
nl: Maximale waarden voor carrousel breedte en hoogte.

en: Maximum values for lightbox width and height.
nl: Maximale waarden voor breedte en hoogte van de viewer.

en: Maximum values for slideshow width and height.
nl: Maximale waarden voor slideshow breedte en hoogte.

en: Maximum values for thumbnail dimension.
nl: Maximale waarden voor afmetingen miniatuur.

en: Maximum values for thumbnail width and height.
nl: Maximale waarden voor verkleinde breedte en hoogte.

en: Maximum values for watermark image width and height.
nl: Maximale waarden breedte en hoogte watermerk .

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Media library
nl: Mediatheek

en: Meta auto-fill:
nl: Automatisch vullen metagegevens:

en: Minimum 1 min.
nl: Minimaal 1 min.

en: Mixed
nl: Gemengd

en: More
nl: Meer

en: Mosaic
nl: Mozaïek

en: Mosaic thumbnails do not have fixed size, but are proportional to the width of the parent container. This option keeps thumbs to look nice when viewed with very large or very small screen. Prevents zooming of thumbs.
nl: Mozaïek-miniaturen hebben geen vaste grootte, maar zijn aangepast aan de breedte van het bovenliggende vak. Deze optie zorgt dat miniaturen er goed uitzien op zowel een groot als klein scherm. Het voorkomt de noodzaak van zoomen.

en: Mosaic:
nl: Mozaïek:

en: Music url:
nl: Url muziekbestand:

en: Name
nl: Naam

en: Name field is required.
nl: Naam veld is verplicht.

en: Name:
nl: Naam:

en: Negative
nl: Negatief

en: Never show again
nl: Niet meer tonen.

en: Next
nl: Volgende

en: Next, previous buttons values.
nl: Waarden van de vorige/volgende knoppen.

en: Next/Previous buttons:
nl: Volgende/vorige knoppen:

en: NextGen Gallery Import to Photo Gallery
nl: NextGen Gallery importeren naar Photo Gallery

en: No
nl: Nee

en: No files to upload
nl: Geen bestanden te uploaden

en: No update
nl: Er geen update

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Not rated yet.
nl: Nog niet beoordeeld.

en: Note that media must have public privacy.
nl: N.b.: bestanden moeten voldoen aan privacy-richtlijnen.

en: Number (0 for all):
nl: Nummer (0 voor alles):

en: Number of Instagram recent posts to add to gallery:
nl: Aantal recente Instagramberichten toe te voegen aan galerij:

en: Number of album columns:
nl: Aantal  kolomen album:

en: Number of image columns:
nl: Aantal afbeelding kolommen:

en: Number of image rows:
nl: Aantal afbeeldingsrijen:

en: Numbering:
nl: Nummering:

en: On hover
nl: Toon bij hover

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
nl: Verwijdering kan niet ongedaan worden gemaakt. Je moet een Database Backup plugin van WordPress gebruiken om eerst een back-up van alle gegevens te maken.

en: Only
nl: Alleen

en: Only .png format is supported.
nl: Alleen PNG-formaat wordt ondersteund.

en: Only author can change a gallery.
nl: Alleen auteur kan een galerij veranderen.

en: Only author can change an album.
nl: Alleen auteur kan een album veranderen.

en: Only author can change an image.
nl: Alleen auteur kan een afbeelding wijzigen.

en: Opacity value must be in the range of 0 to 100.
nl: Transparantie moet een waarde hebben tussen 0 en 100.

en: Open image in original size.
nl: Open afbeelding in oorspronkelijke grootte.

en: Open in new window:
nl: Opent in een nieuw venster:

en: Open lightbox
nl: Open viewer

en: Open new window when redirecting.
nl: Opent nieuw venster bij omleiding.

en: Options
nl: Opties

en: Options Succesfully Saved.
nl: Opties succesvol opgeslagen.

en: Order
nl: Volgorde

en: Order by:
nl: Bestelling door:

en: Order images:
nl: Volgorde:

en: Ordering Succesfully Saved.
nl: Volgorde succesvol opgeslagen.

en: Outset
nl: Begin

en: Overlay background color:
nl: Achtergrondkleur Overlay:

en: Overlay background transparency:
nl: Transparantie achtergrond Overlay

en: PHP function
nl: PHP functie

en: Padding:
nl: Binnenmarge:

en: Page Navigation
nl: Paginanavigatie

en: Paste
nl: Plak

en: Pause
nl: Pauze

en: Percentage of container's width
nl: Percentage breedte container

en: Photo Gallery
nl: Fotogalerij

en: Photo Gallery Add-ons
nl: Fotogalerij Add-ons

en: Photo Gallery Export/Import helps to move created galleries and albums from one site to another. This way you can save the gallery/album options and manual modifications.
nl: Photo Gallery Export/Import kan galerijen en albums van de ene site naar de andere verplaatsen. Op deze manier kunt u de galerij/album-opties en handmatige wijzigingen opslaan.

en: Photo Gallery Facebook
nl: Fotogalerij Facebook

en: Photo Gallery Facebook is an add-on, which helps to display Facebook photos and videos within Photo Gallery plugin. You can create Facebook-only galleries, embed individual images and videos or include Facebook albums within mixed type albums.
nl: Fotogalerij Facebook is een add-on, die helpt om Facebookfoto's en -video's in Photo Gallery plugin weer te geven. U kunt Facebook-only-galerijen maken, individuele foto's en video's insluiten of Facebook-albums opnemen in 'mixed type'-albums.

en: Photo Gallery options
nl: Photo Gallery opties

en: Photo URL example:
nl: Foto URL Bijvoorbeeld:

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
nl: Fotogalerij plugin autoupdate interval.

en: Play
nl: Speel af.

en: Play icon over the video thumbnail:
nl: Play-icoon boven de videominiatuur:

en: Play, pause buttons size:
nl: Grootte speel/pauze-knoppen:

en: Play/Pause button:
nl: Speel/Pauze-knop :

en: Please enter url to embed.
nl: Vul de link in die ingesloten moet worden.

en: Please select Prints and products or Downloads
nl: Selecteer afdrukken, producten of downloads

en: Please select at least one item
nl: Selecteer tenminste één object.

en: Position:
nl: Positie:

en: Preload images:
nl: 'Preload' afbeeldingen:

en: Press Add Albums/Galleries button to choose the galleries and albums which will be included into newly created album.
nl: Klik op de Albums Toevoegen / Galerijen knop om de galerijen en albums die zullen worden opgenomen in het nieuw gecreëerde album te kiezen.

en: Press Add New button to create a new page with gallery/album.
nl: Klik op  'Voeg nieuwe toe' om een nieuwe pagina met galerij of album te maken.

en: Press Add New button to create your album.
nl: Klik op Nieuwe knop om je album te maken.

en: Press Add New button to create your gallery.
nl: Druk op Nieuwe knop om uw galerij te creëren.

en: Press Add button to add selected items to your album.
nl: Klik op de knop om de geselecteerde items aan je album toe te voegen toevoegen.

en: Press Save button. If you want to additionally create an album navigate to Photo Gallery/Albums or navigate to Pages section to insert created gallery into a page.
nl: druk op de knop Opslaan. Wilt u bovendien zorgen voor een album navigeren naar Photo Gallery / Albums of ga naar Pages sectie aangemaakt galerie invoegen in een pagina.

en: Press Save button. Navigate to Pages section to insert created album into a page.
nl: Klik op de knop Opslaan. Navigeer naar Pages sectie aangemaakt album in te voegen in een pagina.

en: Press Start Tour to learn how to create your first Photo Gallery.
nl: Druk op Start Tour om te leren hoe u uw eerste Photo Gallery te creëren.

en: Press add image button to open Image Upload to add images to gallery.
nl: Klik op de knop 'Voeg afbeelding toe' om de uploadoptie te activeren om afbeeldingen aan de galerij toe te voegen.

en: Press for result
nl: Klik voor resultaat

en: Press to upload images. If you plan to create gallery based on images stored in standard WordPress Media Library, you must enable "Import from Media Library" option from "Global options".
nl: Klik om afbeeldingen te uploaden. Als u van plan bent om een galerij te maken op basis van afbeeldingen die zijn opgeslagen in de standaard WordPress Media Library, dient u 'Importeren vanuit Media Library "-optie van" Global opties "in te schakelen.

en: Preview image:
nl: Voorbeeldweergave afbeelding:

en: Previous
nl: Vorig

en: Price
nl: Prijs

en: Pricelist
nl: Prijslijst

en: Prints and products
nl: Afbeeldingen en produkten

en: Processing uploaded files...
nl: Verwerkt geüploade bestanden ...

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish Page
nl: Pagina publiceren

en: Publish the page.
nl: Publiceer de pagina.

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published:
nl: Gepubliceerd:

en: Published:
nl: Gepubliceerd:

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rated.
nl: Beoordeeld.

en: Rating
nl: Waardering

en: Rating alignment:
nl: Uitlijning waarderingsblok:

en: Rating color:
nl: Kleur waarderingsblok:

en: Rating hover color:
nl: Kleur bij zweven boven waarderingblok:

en: Rating icon count:
nl: Teller waarderingsicoontje:

en: Rating icon:
nl: Waarderingsicoon:

en: Rating padding:
nl: Buitenmarge waarderingsblok:

en: Rating position:
nl: Positie waarderingsblok

en: Rating size:
nl: Grootte waarderingsblok:

en: Ratings
nl: Waarderingen

en: Read More in User Manual
nl: Lees meer in de gebruikershandleiding

en: Recreate Thumbnail
nl: Opnieuw miniatuur maken

en: Redirect to url
nl: Omleiden naar URL

en: Removal
nl: Verwijdering

en: Remove items
nl: Objecten verwijderen

en: Rename item
nl: Hernoem object

en: Reset all options
nl: Reset alle opties

en: Reset image
nl: Reset afbeelding

en: Resizable mosaic
nl: Aanpasbare mozaïek

en: Resizable mosaic:
nl: Aanpasbaar mozaïek:

en: Resize
nl: Grootte aanpassen

en: Resize images to:
nl: Vergroot/verklein afbeeldingen naar:

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Restore
nl: Herstellen

en: Ridge
nl: Nok

en: Right
nl: Rechts

en: Right click protection:
nl: Bescherming tegen rechtsklikken:

en: Right, left buttons background color:
nl: Achtergrondkleur rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons border color:
nl: Randkleur rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons border radius:
nl: Randstraal rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons border style:
nl: Randstijl rechts/links-knoppen

en: Right, left buttons border width:
nl: Breedte rand rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons box shadow:
nl: Schaduw box rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons color:
nl: Rechts, links kleur knopen:

en: Right, left buttons height:
nl: Hoogte rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons size:
nl: Grootte rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons style:
nl: Stijl rechts/links-knoppen:

en: Right, left buttons transparency:
nl: Rechts, links knoppen transparantie:

en: Right, left buttons width:
nl: Breedte rechts/links-knoppen:

en: Right, left, close buttons hover color:
nl: Rechts, links, sluitknoppen zweven kleur:

en: Roles:
nl: Rollen:

en: Rotate
nl: Roteren

en: Saturate
nl: Verzadigen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Album
nl: Sla het album op

en: Save Order
nl: Sla volgorde op

en: Save gallery
nl: Sla galerij op

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale In
nl: Verkleinen

en: Scale Out
nl: Uitvergroten

en: Search
nl: Zoek

en: Search box width:
nl: Breedte zoekvak:

en: Select Album
nl: Selecteer Album

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Gallery
nl: Selecteer Galerij

en: Select Images
nl: Selecteer afbeeldingen

en: Select Tag.
nl: Selecteer Tag.

en: Select Theme
nl: Selecteer Thema

en: Select album/gallery
nl: Selecteer een album / galerij

en: Select albums/galleries which you want to add to the album.
nl: Selecteer albums / galeries die u wilt toevoegen aan het album.

en: Select gallery
nl: Kies een galerie

en: Select the area for the thumbnail.
nl: Selecteer het gebied voor de miniatuur.

en: Select the gallery/album and define view-related options.
nl: Selecteer de galerie / album en definieer-view gerelateerde opties.

en: Select the view option you want to use for your gallery/album based on provided display options
nl: Selecteer de optie weergave die u wilt gebruiken voor uw galerie / album op basis van ontvangen weergaveopties

en: Selected
nl: Gekozen

en: Selected pricelist item longest dimension greater than some original images dimensions.
nl: De langste zijde van dit object in de prijslijst is groter dan die van het originele object.

en: Separator color:
nl: Kleur scheidingsteken:

en: Separator style:
nl: Stijl scheidingsteken:

en: Separator width:
nl: Breedte scheidingsteken:

en: Set Watermark
nl: Stel Watermerk in

en: Set the settings for gallery/album.
nl: Stel de instellingen voor de galerie / album.

en: Shadow:
nl: Schaduw:

en: Share buttons color:
nl: Share kleur knopen:

en: Share on Facebook
nl: Deel op Facebook

en: Share on Google+
nl: Deel op Google+

en: Share on Pinterest
nl: Deel op Pinterest

en: Share on Tumblr
nl: Deel op Tumblr

en: Share on Twitter
nl: Deel op Twitter

en: Show "Order by" dropdown list:
nl: Toon 'Volgorde' drop-downlijst:

en: Show Comments
nl: Toon commentaren

en: Show Ecommerce
nl: Toon E-commerce

en: Show Next / Previous buttons:
nl: Toon volgende/vorige knoppen:

en: Show Tag Names:
nl: Toon namen labels:

en: Show album/gallery name:
nl: Toon album / galerie naam:

en: Show comments
nl: Toon reacties

en: Show description in Vertical Masonry view:
nl: Toon beschrijving in Verticaal metselwerk-weergave:

en: Show ecommerce
nl: Toon E-commerce

en: Show gallery name:
nl: Toon naam galerij:

en: Show image title:
nl: Toon titel afbeelding:

en: Show images count:
nl: Toon afbeeldingen te tellen:

en: Show info
nl: Toon info

en: Show on hover
nl: Toon bij hover

en: Show order column
nl: Toon kolomvolgorde.

en: Show rating
nl: Toon beoordeling

en: Show search box:
nl: Toon zoekvak:

en: Show tag box:
nl: Toon tags-vak:

en: Show title:
nl: Toon titel:

en: Show/hide comments for custom post types:
nl: Toon/verberg opmerkingen voor aangepaste gangbare berichttypen:

en: Show/hide custom post types:
nl: Toon/verberg gangbare berichttypen:

en: Size
nl: Grootte

en: Skew
nl: Scheef

en: Slate
nl: Leisteen

en: Slice Horizontal
nl: Schijf horizontaal

en: Slice Vertical
nl: Schijf verticaal

en: Slide Horizontal
nl: Dia horizontaal

en: Slide Vertical
nl: Dia verticaal

en: Slider bullet active background color:
nl: Achtergrondkleur actieve diashow:

en: Slider bullet active border color:
nl: Randkleur actieve diashow:

en: Slider bullet active border width:
nl: Randbreedte actieve diashow:

en: Slider bullet background color:
nl: Achtergrondkleur bullets diashow:

en: Slider bullet border radius:
nl: Straal rand bullets diashow:

en: Slider bullet height:
nl: Hoogte bullets diawhow:

en: Slider bullet margin:
nl: Buitenmarge bullets diashow:

en: Slider bullet width:
nl: Breedte bullets diashow:

en: Slideshow
nl: Diashow

en: Slideshow Effect:
nl: Diashow-effect:

en: Slideshow Filmstrip size:
nl: Grootte filmstrip diashow:

en: Slideshow dimensions:
nl: Diashow afmetingen:

en: Slideshow dimensions:
nl: Diashow afmetingen:

en: Slideshow effect:
nl: Diashow-effect:

en: Slideshow filmstrip size:
nl: Grootte filmstrip diashow:

en: Slug
nl: Verkorte link

en: Slug:
nl: Verkorte link:

en: Social options
nl: Social media opties

en: Solid
nl: Solide

en: Sort images by:
nl: Sorteer afbeeldingen op:

en: Square
nl: Vierkant

en: Star
nl: Ster

en: Start
nl: Begin

en: Submit
nl: Verzend

en: Sure! I'd love to!
nl: Tuurlijk! Graag!

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
nl: Doe deze tour om snel iets over deze plugin te leren.

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color:
nl: Kleur tekst:

en: Text background color:
nl: Achtergrondkleur tekst:

en: Text border color:
nl: Randkleur tekst:

en: Text border style:
nl: Randstijl tekst:

en: Text div border radius:
nl: Straal rand tekst:

en: Text div border width:
nl: Randdikte tekst:

en: Text div padding:
nl: Binnenmarge div-element tekst

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
nl: Dank u voor het gebruiken van WordPress %s! Wij hopen dat u alles wat u nodig hebt gevonden, maar als je vragen hebt:

en: The default size of the thumbnail which will be displayed in the website.
nl: De standaard grootte van de miniatuur die zal worden getoond op de website.

en: The following Database Tables successfully deleted:
nl: De volgende databasetabellen zijn succesvol verwijderd:

en: The following Database Tables will be deleted:
nl: De volgende databasetabellen zullen worden verwijderd:

en: The gallery images view type in the album.
nl: Het type weergave van de  galerij-afbeeldingen in het album.

en: The gallery is not empty. Please delete all the images first.
nl: De galerie is niet leeg. Verwijder eerst alle afbeeldingen.

en: The image has been deleted.
nl: De afbeelding is verwijderd.

en: The item is successfully set as default.
nl: Het item is succesvol ingesteld als standaard.

en: The maximum size of resized image.
nl: De maximale grootte van de aangepaste afbeeldingen.

en: The maximum size of the generated thumbnail. Its dimensions should be larger than the ones of the frontend thumbnail.
nl: De maximale grootte van de gegenereerde miniatuur. De afmetingen moet groter zijn dan die van de frontend miniatuur zijn.

en: The maximum size of the uploaded image (0 for original size).
nl: De maximale grootte van de geüploade afbeelding (0 voor originele grootte).

en: The selected album expanded content will be displayed.
nl: De inhoud van dit uitgebreide album zal worden weergegeven.

en: The slug must be unique.
nl: De verkorte url moet uniek zijn.

en: The thumbnail successfully croped.
nl: Bijsnijden miniatuur geslaagd.

en: Theme:
nl: Thema:

en: Themes
nl: Thema's

en: There are no images in this gallery.
nl: Er zijn geen afbeeldingen in deze galerij.

en: There are no images matching your search.
nl: Er zijn geen afbeeldingen die overeenkomen met uw zoekopdracht.

en: There is a new %s version
nl: Er is een nieuwe %s versie

en: There is no album selected or the album was deleted.
nl: Er is geen album geselecteerd of het album is verwijderd.

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
nl: Er is geen galerij geselecteerd of de galerie is verwijderd.

en: There is no shortcode with such ID!
nl: Er is geen shortcode met zo'n ID!

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
nl: Er is geen thema geselecteerd of het thema is verwijderd.

en: This addon integrates NextGen with Photo Gallery allowing to import images and related data from NextGen to use with Photo Gallery
nl: Deze addon integreert NextGen met Photo Gallery. Deze maakt het mogelijk om data uit NextGen te gebruiken in Photo Gallery

en: This is not a valid email address.
nl: Dit is geen geldig emailadres.

en: This section allows you to add/edit album.
nl: Deze sectie laat u albums toevoegen of bewerken.

en: This section allows you to add/edit gallery.
nl: Dit gedeelte kunt u / bewerken galerie toevoegen.

en: This section allows you to add/edit theme.
nl: In deze sectie kunt u een thema bewerken/toevoegen.

en: This section allows you to change settings for different views and general options.
nl: In dit gedeelte kan je de instellingen voor de verschillende weergaven en de algemene opties wijzigen.

en: This section allows you to create, edit and delete albums.
nl: Deze sectie laat u albums maken, bewerken en verwijderen.

en: This section allows you to create, edit and delete galleries.
nl: In deze sectie kunt u galerijen maken, bewerken en verwijderen.

en: This section allows you to create, edit and delete tags.
nl: In deze sectie kunt u labels maken, bewerken en verwijderen.

en: This section allows you to create, edit and delete themes.
nl: In deze sectie kunt u thema's maken, bewerken en verwijderen.

en: This section allows you to manage the image comments.
nl: Deze sectie stelt u in staat om het beeld opmerkingen beheren.

en: This section allows you to manage the image ratings.
nl: In deze sectie kunt u de waardering(en) van de afbeeldingen te beheren.

en: This will cancel uploads. Continue?
nl: Dit zal je uploads annuleren. Doorgaan?

en: Thumb Succesfully Resized
nl: Verkleinen geslaagd.

en: Thumb click action:
nl: Thumbklik actie:

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnail Maximum Dimensions:
nl: Maximale afmetingen miniatuur:

en: Thumbnail alignment:
nl: Uitlijning miniatuur:

en: Thumbnail background color:
nl: Achtergrondkleur miniatuur:

en: Thumbnail background transparency:
nl: Achtergrond transparantie miniaturen:

en: Thumbnail border color:
nl: Randkleur miniatuur:

en: Thumbnail border radius:
nl: Straal rand miniatuur:

en: Thumbnail border style:
nl: Randstijl miniatuur:

en: Thumbnail border width:
nl: Randdikte miniatuur:

en: Thumbnail box shadow:
nl: Schaduw box miniatuur:

en: Thumbnail click action:
nl: Miniatuur klikactie:

en: Thumbnail div background color:
nl: Achtergrondkleur div miniatuur:

en: Thumbnail div border color:
nl: Randkleur div miniatuur:

en: Thumbnail div border radius:
nl: Straal rand div miniatuur:

en: Thumbnail div border width:
nl: Randdikte div miniatuur:

en: Thumbnail div padding:
nl: Binnenmarge div miniatuur:

en: Thumbnail hover effect:
nl: Hover-effect miniatuur:

en: Thumbnail margin:
nl: Buitenmarge miniatuur:

en: Thumbnail options
nl: Miniatuuropties

en: Thumbnail padding:
nl: Binnenmarge miniatuur:

en: Thumbnail transition:
nl: Overgang miniatuur:

en: Thumbnail transparency:
nl: Transparantie miniatuur:

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Thumbnails background color:
nl: Achtergrondkleur miniaturen:

en: Time interval:
nl: Tijdsinterval:

en: Title
nl: Titel

en: Title Font family:
nl: Font titel:

en: Title Position:
nl: Positie titel:

en: Title alignment:
nl: Uitlijning titel:

en: Title background color:
nl: Achtergrondkleur titel:

en: Title background color:
nl: Achtergrondkleur titel:

en: Title border color:
nl: Randkleur titel:

en: Title border radius:
nl: Straal rand titel:

en: Title border style:
nl: Randstijl titel:

en: Title border width:
nl: Randdikte titel:

en: Title box shadow:
nl: Schaduw titelbox:

en: Title color:
nl: Kleur titel:

en: Title color:
nl: Kleur titel:

en: Title font color:
nl: Letterkleur titel:

en: Title font family:
nl: Fontfamilie titel:

en: Title font size:
nl: Lettergrootte titel:

en: Title font size:
nl: Lettergrootte titel:

en: Title font weight:
nl: Gewicht titelfont:

en: Title margin:
nl: Buitenmarge titel:

en: Title opacity:
nl: Transparantie titel:

en: Title padding:
nl: Binnenmarge titel

en: Title padding:
nl: Binnenmarge titel:

en: Title position:
nl: Positie titel:

en: Title transparency:
nl: Transparantie titel:

en: Title:
nl: Titel:

en: To Finish the Uninstallation and Photo Gallery will be Deactivated Automatically.
nl: Om het verwijderen te voltooien zal Photo Gallery automatisch gedeactiveerd worden.

en: To change upload directory go to Options page.
nl: Veranderen uploadmap ga naar pagina Opties.

en: To finalize the process of adding images press Add Selected image to gallery. Images will be added to your gallery and pop-up will be closed.
nl: Om het proces van het toevoegen van afbeeldingen op geselecteerde afbeelding toe aan galerie af te ronden. Afbeeldingen zal naar uw galerie en pop-up zal worden gesloten worden toegevoegd.

en: To finalize the shortcode generation and to insert it to a page press Insert button.
nl: Klik op de knop Invoegen.

en: Toggle button height:
nl: Schakelknop hoogte:

en: Toggle button width:
nl: Schakelknop breedte:

en: Total
nl: Totaal

en: Total width of mosaic:
nl: Totale breedte van het mozaïek:

en: Transition:
nl: Transitie:

en: Transparency:
nl: Transparantie:

en: Transparent Background:
nl: Transparante achtergrond:

en: URL example:
nl: URL voorbeeld:

en: Uninstall
nl: Maak installatie ongedaan.

en: Uninstall Photo Gallery
nl: De-installeer Photo Gallery

en: Unpublish
nl: Publiceren ongedaan maken

en: Up
nl: Omhoog

en: Upload Images
nl: Upload afbeeldingen

en: Upload files
nl: Upload bestanden

en: Use CSS type values.
nl: Gebruik CSS waarden.

en: Using Photo Gallery Ecommerce you can sell images included in galleries either as digital downloads or products/prints via Paypal or Stripe.
nl: Met behulp van Photo Gallery e-commerce kunt u afbeeldingen die zijn opgenomen in galeries/albums als digitale downloads of producten/afdrukken verkopen via Paypal of Stripe.

en: Value must be between 0 to 100.
nl: Waarde moet tussen 0 en 100.

en: Verification Code
nl: Verificatie code

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Video URL example:
nl: Voorbeeld van video-url:

en: View cart
nl: Bekijk winkelwagen

en: View list
nl: Bekijk lijst

en: View thumbs
nl: Bekijk miniaturen

en: Votes:
nl: Stemmen:

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Watermark color:
nl: Kleur watermerk:

en: Watermark font size:
nl: Lettergrootte watermerk:

en: Watermark font style:
nl: Fontstijl watermerk:

en: Watermark opacity:
nl: Transparantie watermerk:

en: Watermark position:
nl: Positie watermerk:

en: Watermark size:
nl: Grootte watermerk:

en: Watermark text:
nl: Tekst watermerk:

en: Watermark type:
nl: Soort watermerk:

en: Watermark url:
nl: Url watermerk:

en: Watermarks Succesfully Set.
nl: Watermerken geslaagd.

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
nl: We hopen dat je hebt genoten van het gebruik van WordPress %s! Zou u overwegen het verlaten van ons een review op WordPress.org?

en: Whole post
nl: Hele bericht

en: Width of mosaic as a percentage of container's width.
nl: Breedte mozaïek als percentage van de breedte container.

en: Yes
nl: Ja

en: You are About to Uninstall Photo Gallery from WordPress. This Action Is Not Reversible.
nl: Je gaat Photo Gallery verwijderen. Deze actie is onomkeerbaar.

en: You can download the latest version of your plugins from your %s account.
                After deactivating and deleting the current version, install the downloaded latest version of the plugin.
nl: U kunt de nieuwste versie van uw plug-in downloaden van uw %s account. 
    Na het deactiveren de huidige versie verwijderen. 
    Installeer de gedownloade laatste versie van de plugin.

en: You can't crop this type of image.
nl: U kunt dit type afbeelding niet bijsnijden.

en: You can't delete default theme
nl: U kunt het standaardthema niet verwijderen

en: You do not have Instagram access token. Sign in with Instagram in Options->Social options.
nl: U hoeft geen Instagram-toegangscode. Meld u aan met Instagram in opties-> sociale opties.

en: You have already rated.
nl: Je hebt al beoordeeld.

en: You must select an audio file.
nl: U moet een audiobestand selecteren.

en: You must select an image file.
nl: U moet een afbeeldingsbestand selecteren.

en: You must select at least one item.
nl: U moet minstens één object selecteren.

en: Your comment is awaiting moderation
nl: Je reactie wordt beoordeeld

en: album url:
nl: url van album:

en: dvertisement font style:
nl: Fontstijl advertentie:

en: embed type:
nl: soort insluiting:

en: example:
nl: voorbeeld:

en: field is required.
nl: Veld is verplicht.

en: formats are supported.
nl: formaten worden ondersteund.

en: he gallery images view type in the album.
nl: De weergave van de galerij-afbeeldingen in het album.

en: here
nl: hier

en: hour
nl: uur

en: humbnail div border style:
nl: Randstijl div miniatuur

en: item
nl: object

en: items
nl: Objecten

en: lightbox
nl: viewer

en: of
nl: van

en: omment button border radius:
nl: Straal rand reactieknop:

en: omment input border style:
nl: Randstijl inputgedeelte:

en: page
nl: pagina

en: pen in a new window:
nl: Open in een nieuw venster:

en: percent
nl: procent

en: profile id:
nl: Profiel-ID:

en: to the end of URL if you want to embed the whole Instagram post, not only its content.
nl: aan het einde van de URL als u de hele Instagram post, niet alleen de inhoud insluiten.

en: to upload files
nl: om bestanden te uploaden

en: username:
nl: gebruikersnaam:
